Суспільство

До вінницького зоопарку завезли яйця динозаврів та дві нові фігури. Фото та відео

12 січня 2021, 15:31

У вінницькому Парку динозаврів, розташованому на території Подільського зоопарку, – поповнення. Нещодавно до 17 фігур, які були тут з моменту відкриття, приєдналися ще двоє роботизованих велетнів та змодельовані яйця доісторичних рептилій.

В одному з яєць, які завезли до парку, рикає та рухається маленьке динозавреня. Окрім того, поряд розташували велетенську шкаралупу з-під яйця, в якій можуть сфотографуватися відвідувачі парку.


Серед нових велетнів – спінозавр та ще один дилофозавр, «родич» ящера, якого розмістили тут на момент відкриття. Чим відрізняється новий «житель» від свого «побратима», так це кольором та розміром. Нова фігура більша та має зелене забарвлення. Обидва велетні, які поповнили колекцію парку, рухаються та видають різні звуки.Також ще раніше біля входу до парку встановили фігурки трьох маленьких динозаврів та розмістили поряд пульт керування, завдяки якому відвідувачі можуть запускати в рух роботизованих рептилій.

Парк динозаврів працює і в період локдауну, а відвідувачам на касі пропонують захисні маски безкоштовно. Близько 12 години в будній день тут чимало гостей. Здебільшого приходять батьки з дітьми.

Вартість квитка:

  • для дорослих – 150 гривень;
  • для дітей від 3 до 12 років – 100 гривень;
  • для дітей до 3 років ‒ безкоштовно.

Безкоштовно відвідати парк динозаврів можуть діти з інвалідністю, учасники АТО/ООС, діти-сироти (при наявності документів, які підтверджують пільги). Для дітей з багатодітних родин будуть пільги.

Розробили і систему знижок. 30% знижки в парк динозаврів ‒ при пред’явленні квитка в Подільський зоопарк.

Парк динозаврів працює з 9:00 до 19:00.

Нагадаємо, 26 грудня ми підготували репортаж з відкриття Парку динозаврів у Вінниці. Також підготували підбірку закладів, які можна відвідати в період новорічно-різдвяних свят.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Більше фото - у слайдері

Теги: Парк динозаврів Подільський зоопарк нові фігури яйця динозаврів 
Матеріали по темі