Здоров‎’‎я

До вінницької лікарні передали сучасний рентген-монітор з Бельгії

20 червня 2022, 14:25

У Вінницькій міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги з’явився сучасний радіологічний діагностичний монітор для робочої станції лікаря-рентгенолога. Його передали з Бельгії. Це дасть можливість медикам швидко встановити діагноз.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

В медзакладі зазначають, що такі монітори для робочих станцій лікаря-рентгенолога гарантують діагностичну якість рентгенівського зображення, високу впевненість лікаря-рентгенолога при описі знімка та максимальну продуктивність.

«Ці сучасні монітори мають свої особливості: візуалізація рентгенівського зображення в градаціях сірого за стандартом DICOM, що дозволяє побачити всю графічну інформацію, яка передається від рентгенівського апарату. Монітори іншого призначення, не діагностичні, не мають такої здатності, в них відбувається втрата частини напівтонів зображення. Також, що важливо, рентгенівське зображення, зроблене на цьому апараті, буде виглядати без змін через 5 років на тому ж моніторі», – розповідає директор Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Фомін.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: рентген 
Матеріали по темі