Спорт

До Вінниці на обласний чемпіонат з художньої гімнастики приїхали більше 100 спортсменок

27 грудня 2019, 09:56

26 грудня відбулося урочисте відкриття чемпіонату області з художньої гімнастики. В змаганнях візьмуть участь більше 100 спортсменок. Про це повідомляють в пресслужбі Вінницької обласної державної адміністрації.

Подібні змагання мають за мету стимулювати популяризацію та подальший розвиток олімпійського виду спорту в області. Також за результатами чемпіонату сформують команду з найсильніших учасниць для участі в змаганнях на всеукраїнському рівні.

«Художня гімнастика – молодий вид спорту, який у нас в області динамічно розвивається. ЇЇ ще називають королевою спорту. Вінниччина останнім часом також демонструє гарні тенденції у розвитку цього олімпійського виду спорту. Цьогоріч наша збірна з зонального чемпіонату України привезла 15 медалей. Не секрет, що за легкими, плавними рухами гімнасток стоять щоденні тренування, витримка та сила волі. Спорт виховує характер, цілеспрямованість та націлює підростаюче покоління на результат. Саме тому це один із пріоритетних напрямків нашої діяльності», - зазначила заступник голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна під час привітань учасників та організаторів змагань.

У 2019 році на зональному чемпіонаті України в особистому заліку серед регіонів посіли третє місце Лейла Юсіфзаде, Вікторія Липницька, Вероніка Нарольська та Анастасія Гоцуляк. Окрім того, в групових вправах срібло отримали кандидати в майстри спорту та майстри спорту. Загалом спортсмени Вінниччини привезли 15 медалей.


Вінниця.info, фото з сайту Вінницької облдержадміністрації

Теги: художня гімнастика змагання 
Матеріали по темі