Суспільство

​До Вінниці привезли ляльок Barbie, перетворених на відомих українок: Соломію Крушельницьку, Ольгу Фреймут, Alyona Alyona

18 червня 2021, 16:58

Унікальну виставку колекційних фігурок презентували у Вінниці в одному із дитячих магазинів міста. Бізнес леді, акторки, письменниці, художниці поетеси та ще десятки маленьких копій успішних жінок в образах ляльок Барбі. Над створенням експонатів декілька місяців працювали 28 майстрів з різних куточків України. До створення виставки долучились і дві вінницьких лялькарки.

Виставка присвячена до 60-того дня народження легендарної ляльки Кен та має на меті показати, що кожна жінка, не дивлячись на зріст, фігуру, професію чи хобі – є Barbie.

Експозиція представляє образи 36 ляльок, серед яких княжна Либідь та Анна Ярославна, Марія Заньковецька та Леся Українка, Руслана Лижичко та Оксана Караванська, депутат Яна Зінкевич та волонтер Катерина Ножевнікова, Юлія Саніна з дуету The Hardkiss та реп-співачка Альона-Альона.

«Майстрам було розіслано перелік жінок, гордість України. І майстри самі обирали ляльку, яка їм найбільше імпонує. Всі образи сучасників створювались за їх погодженням. У корпорації ляльок бабрі останні 5 років припинили робити ляльки 90-60-90, яка покалічила долі багатьом жінкам. Барбі вони різноманітні, як жінки. І ми хотіли відобразити це у своїй колекції», - розповідає організаторвиставки Ірина Зелена.

«Ляльку співачки Юлія Саніна з дуету The Hardkiss розробив чоловік. Він взагалі капітан і це його хобі», - каже організатор виставки.

Виставка триватиме до 30 червня в ТРЦ Мегамолл, вул 600-річчя 17-е, 2 поверх. Післяпереїде до музею історії Вінниці, де ще тішитиме око охочих до 15 липня.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Більше фото у слайдері:

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: виставка ляльок Барбі 
Матеріали по темі