Політика

До Вінниці приїхав Президент Порошенко

27 березня 2019, 13:43

27 березня до Вінниці приїхав Петро Порошенко. В рамках робочого візиту Президент подивився, як працює новий завод з виробництва сонячних панелей «KNESS PV».

«Мені приємно, щоб вся країна знала, які надзвичайні речі робляться у Вінниці. Сьогодні це підприємство буде сприяти енергетичній незалежності країни.

…Я був приємно вражений, з якою гордістю мені працівник показує напис на панелі «Made in Ukraine» - «Зроблено в Україні». Це виробництво є одним із великих платником податків. Вінниччина додала максимальну кількість зусиль, щоб бути в лідерах в Україні», - сказав Петро Порошенко.

Раніше ми писали, що на заводі виготовляють рамкові і безрамкові сонячні панелі для побутових, комерційних та промислових сонячних електростанцій (ФЕС). Номінальна потужність однієї панелі від 270 до 370 Вт. Виробництво повністю автоматизоване, на підприємстві працевлаштовані 120 людей та додатково залучено 50 фахівців з технічних розробок, працівників в сфері логістики та дистрибуції.

Нaгaдaємо, що сьогодні у Вінниці відбудеться нaроднa зустріч з Петром Порошенком як кaндидaтом у Президентa. Нa площі імені Вaсиля Стусa (перед «Книжкою») о 17.00 годині. Тaкож тaм зaплaновaний виступ Тaрaсa Петриненкa і Тетяни Горобець, Фоми тa гурту «Мaндри».

Вiнниця.info

Теги: Порошенко Вінниця  
Матеріали по темі