Влада

До Вінниці приїхав Президент Володимир Зеленський

29 вересня 2020, 15:29

29 вересня до Вінниці з робочим візитом приїхав Президент Володимир Зеленський. В першу чергу очільник держави оглянув об’єкти інфраструктури, які потрапили до Національної програми «Велике будівництво». Зокрема, реконструйований спорткомплекс «Здоров'я».

Трансляцію зі спілкування з пресою глави держави опублікували на фейсбук-сторінці Офісу Президента.

На сайті президента повідомили, що на Вінниччині Президент оглянув, як відбувається капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю). Капітальний ремонт шляхопроводу є частиною проекту транспортного коридору GO Highway, який з’єднає чорноморські порти Миколаїв та Одесу з польським Гданськом на Балтійському морі. У межах Вінницької області коридор проходить по автомобільній дорозі М-12 від кордону з Хмельницькою областю до межі з Черкаською. Цього року ремонт дороги на Вінниччині буде завершено.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков зазначив, що у 2020 році в області заплановано відремонтувати 104,5 км доріг та вісім споруд. На 2021 рік за маршрутним принципом будуть продовжені ремонти на дорогах М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський та Р-33 Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – /М-16/, яка цьогоріч активно ремонтується в Одеській області.

«Треба збільшувати кількість відремонтованих доріг в області. Це наше головне завдання – зробити якісну інфраструктуру», – сказав Президент.

Олександр Кубраков зауважив, що нині триває реконструкція п'яти мостів на дорогах державного значення.

Станом на 25 вересня до обласного бюджету вже надійшло 935 млн грн субвенції з держбюджету на оновлення місцевих доріг.

Також у межах Національної програми «Велике будівництво» у Вінницькій області здійснюється реконструкція чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів. Крім того, у Вінниці побудовано нову школу. Також проводяться роботи з реконструкції та капітального ремонту п'яти дитячих садків. Завершено реконструкцію спортивного майданчика школи № 33 та будівлі спорткомплексу «Здоров’я» в обласному центрі. Триває ремонт трьох спортивних об’єктів.

Заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Піщик зазначив, що роботи на всіх об’єктах буде завершено цього року.

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов ознайомив Президента з планами реконструкції палацу Потоцьких у місті Тульчині – пам’ятки містобудування та архітектури державного значення. Він зазначив, що Вінницька ОДА запропонувала внести реконструкцію палацу до переліку об’єктів «Великого будівництва» у галузі культури на 2021 рік.

Нагадаємо, інформація про приїзд на Вінниччину Володимира Зеленського з’явилася напередодні, 28 вересня.

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info, відео – з фейсбук-сторінки Офісу Президента

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Зеленський Вінниця "Велике будівництво" 
Матеріали по темі