Місто

До Вінниці у зоопарк привезуть тварин зі Словаччини

22 березня 2019, 17:39

У Подільському звіринці очікують на нових мешканців. Незабаром з Кошицького зоопарку в Словаччині можуть привезти татранських козиць, блакитних альпак, ланей європейських, гривистих баранів і самку зубра європейського.

Директор Євген Ткачик розповів, щоб поновити кров гривистих баранів, що вже є в колекції Подільського зоопарку, у кошицьких колег планується придбати самку і самця, які народились вже цього року. Втім, унікальною для України може стати вінницька колекція татранських козиць.

«Таких тварин немає в жодному зоопарку України, - підкреслив директор звіринцю. - Їх природній ареал проживання — гори Татри. Це хлопчик і дівчинка 2018 року народження, пара, яка згодом дасть потомство.

Директор зоопарку зазначив, що поїздка до Кошиці була дуже плідною.

Коли звірі приїдуть до Вінниці, прогнозувати зарано. Після того, як список тварин буде підтверджено словацькими колегами, українські ветеринари нададуть перелік лабораторних досліджень, які необхідно провести тваринам перед переїздом. Крім цього, необхідно укласти договір з брокером і перевізником, який повинен мати відповідну ліцензію на перевезення тварин. Вона має відповідати європейським стандартам.

Татранська козиця є підвидом козиці звичайної. Ця тварина перебуває під загрозою зникнення і занесена до Червоного списку Міжнародного Союзу охорони природи.

Нагадаємо, що у вінницькому зоопарку – весняне поповнення. Нещодавно в звіринці з’явилися на світ сурікати і мавпеня, трохи раніше – дитинча лами.

Вiнниця.info

Теги: зоопарк тварини  
Матеріали по темі