Політика

До Вінниці в «Францію» приїхала Тимошенко. Хто її зустрів і чому відмінили брифінг. Фото

6 березня 2019, 10:47

6 березня у Вінниці кандидатка на пост Президента Юлія Тимошенко. В ресторані готелю «Франція», що на Соборній, вона зустрілась з молоддю, які приїхали на зустріч автобусом. Розповідала представникам молодіжних організацій про «Новий курс», про те, що її програма забезпечить роботою молодь і передбачає дешеві кредити на все – малий бізнес, житло...

До Вінниці Тимошенко приїхала на «Тойоті». Сьогодні Юлія Володимирівна була без коси та змінила окуляри – з округлою оправою, хоча раніше надавала перевагу іншим формам.

В дворі ресторану її зустрічали лідерка обласного осередку ВО «Батьківщина» Людмила Щербаківська з Вадимом Кудіяровим та депутатом облради Олегом Мейдичем. Дорогою до залу, де їх чекала молодь, вони обговорювали план поїздок Юлії Володимирівни та сказали що брифінгу, який був запланований у Вінниці для ЗМІ на10.00 годину.

«Ми проведемо класну пресуху в Хайяті», - сказала Тимошенко своїм однопартійцям.

Відомо, що після Вінниці Тимошенко сьогодні буде в Ладижині, Тульчині та Іллінцях.

У «Франції» на Тимошенко чекали з 08.30 години ранку. Перед входом в готель припарковали автобус з написом «Юля Тимошенко», яким ймовірно привезли молодь на зустріч з лідеркою.

5c7f897fc7102.jpg

5c7f898d9fd3d.jpg

Вiнниця.info

Теги: У Вінниці Юлія Тимошенко зустрілась з молоддю і відмінила брифінг для ЗМІ  
Матеріали по темі