Суспільство

До Зеленського зареєстрували 2 петиції, що стосуються Вінниччини: про дороги і теплоходи

23 травня 2019, 10:36

До новообраного Президента України Володимира Зеленського зареєстрували дві петиції, що стосуються Вінниччини.

У першій, датованій 20 травням, Андрій Перевертаний просить відремонтувати ділянку дороги Умань-Бершадь-Крижопіль-Городківка-Ямпіль.

«Через неякісне обслуговування доріг та невідповідність новим навантаженням на дороги дана ділянка дороги повністю вкрита ямами.

Дорогу потрібно відновити до стандартів навантаження нових норм понад 40 т. Це сполучення має свою ефективність при транспортуванні із Могилів-Подільська, с. Городківки товарів в напрямку центру України. Сполучення для туризму до Уманського парку. Виїзд на трасу Київ-Одеса», - зазначає автор петиції.

Наразі його пропозицію підтримали 93 особи. Щоб петицію розглянули, потрібно 25 тисяч підписів.


Ще одну петицію зареєстрував 22 травня Володимир Матейчук. Чоловік пропонує відновити транспортне сполучення по річках Південний Буг та Дніпро, яке було відсутнє з часу розпаду СРСР.

«Я звертаюсь до новообраного президента з надією повпливати на ситуацію в нашій державі щодо сполучення дніпровських та бузьких міст річковим транспортом, яке було припинено майже після розпаду СРСР, так і не відновившись. За 28 років незалежності України міста Вишгород, Київ, Канів, Черкаси, Кременчук, Верхньодніпровськ, Кам'янське, Дніпро,Запоріжжя, Нова Каховка, Херсон, а також міста Вінниця( Хмельницький не рахується, бо річка там лише починається), Ладижин, Гайворон, Овідіополь, Вознесенськ, Нова Одеса, Миколаїв не мали прямого сполучення між собою. Особливо це стосується труднодоступних міст, до яких зараз дістатися можна лише з пересадкою за допомогою залізниці або по розбитій дорозі замість прямого водного швидшого сполучення.

Тому мною пропонується відновлення сполучення українських міст які лежать на берегах річок Дніпро та Південний Буг за допомогою катерів та теплоходів.

Теплоходи будуть зупинятися лише на річкових вокзалах кожного міста ( у кожному великому місті можливі дві зупинки), (сполучення Вишгород-Київ-Черкаси -Кременчук- Дніпро-Запоріжжя-Херсон-Одеса). При цьому буде один з напрямків, який матиме зупинку в Очакові.

Також будуть представлені так звані приміські катери, (наприклад, катер зі сполученням Дніпро-Запоріжжя), які будуть зупинятися на кожному причалі, включаючи і ті, які на території міста», - зазначено у петиції.

Сьогодні таку ідею підтримали 15 осіб.


Вiнниця.info

Теги: петиція транспорт Зеленський  
Матеріали по темі