Суспільство

До зими готові: дорожні служби Вінниччини забезпечені технікою та протиожеледною сумішшю для очищення доріг взимку

24 листопада 2020, 18:55

Дорожні служби Вінниччини забезпечені технікою для очищення доріг у зимовий період. Зараз підготовлено 463 одиниці техніки, заготовлено понад 120 тисяч тонн протиожеледного посипочного матеріалу – 110 тисяч тонн піску і 10 тисяч тонн солі.

24 листопада, голова ОДА Сергій Борзов відвідав філію Калинівської дорожньої експлуатаційної дільниці ДП «Вінницький облавтодор» та проінспектував готовність служб автомобільних доріг загального користування Вінниччини.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

«Нам разом необхідно відпрацювати алгоритм взаємодії підрозділів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Вінницької області. А це 9500 км. В області невпинно зростає кількість пацієнтів, хворих на коронавірус. Необхідно, аби всі дотичні служби – Нацполіція, ДСНС, екстренка і дорожники, об’єднали зусилля щодо опрацювання маршруту пацієнта та забезпечення належного стану дорожнього полотна. Швидка мчить рятувати життя, тому необхідно забезпечити їй безперешкодний проїзд в будь-яку пору доби та за будь-якої погоди. Особливо взимку, і особливо в південних районах», – наголосив Сергій Борзов.

Наразі в області вже існує чат-бот Телеграм-каналу, де відповідні служби оперативно обмінюються інформацією щодо завантаженості доріг та стану дорожного полотна.

За словами керівника ДП «Вінницький облавтодор» Ігоря Шаповала, сьогодні до зимової експлуатації підготовлено 463 одиниці техніки, це 105 піскорозкидачів, понад 250 плужних снігоочисників і більше ста одиниць допоміжної техніки.

«Заготовлено понад 120 тисяч тонн протиожеледного посипочного матерілу, з них це 110 тисяч тонн піску і 10 тисяч тонн солі. Цього повністю достатньо для зимового періоду. Цьогоріч дорожники отримали 5 додаткових КРАЗів, також співробітники забезпечені зимовою уніформою. Загалом, до зими готові», – запевнив Ігор Шаповал


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Теги: зима техніка протиожеледна суміш розчищення 
Матеріали по темі