Суспільство

Доброволець з Вінниччини, після підриву на ворожій розтяжці та довгої реабілітації, планує повернутися на фронт

1 грудня 2022, 10:58

Військовослужбовець окремого підрозділу Сил територіальної оборони Вінниччини до початку війни працював менеджером з продажу. Після початку повномасштабного наступу відвіз дружину та дітей у село, а сам пішов до тероборони.

Історію добровольця розповіли у 120 бригаді територіальної оборони ЗСУ.

Батьки намагалися відмовити «Водана», однак той постійно шукав можливості поїхати на передові позиції.

В кінці травня пройшов бойове залагодження зі своїм підрозділом, а у другій половині червня уже в складі зведеної роти поїхав виконувати завдання на схід країни.

В жовтні військовослужбовець отримав поранення, підірвавшись на ворожій розтяжці. Отримав чимало проникаючих поранень у ногу, легені та живіт.

Спочатку «Водана» забрали до мобільного госпіталю. Потім військовослужбовець перебував у лікарнях Харкова та Сум. Тепер лікується у Вінниці.

Більші осколки з тіла вдалося витягнути, а найменші й досі залишаються в нозі. Також «Водан» має контузію.

Однак численні травми не вплинули на моральний дух військовослужбовця. Після реабілітації він планує повернутися до виконання завдань. Нині має лише одне бажання: фізично знищити усіх ворогів.

«Ми воюємо через власне відчуття патріотизму, - каже військовослужбовець із позивним «Водан». - Питання «відкосити» чи ховатися взагалі не стояло. Це нижче нашої гідності, адже хто як не ми захистить Україну?».

4

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото 120 бригади ТРО
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: доброволець тероборона 
Матеріали по темі