Суспільство

Додому назавжди. Сотні вінничан навколішках зустріли «кіборгів», які загинули біля Донецького аеропорту

1 квітня 2015, 21:51

 1 квітня на Майдані Небесної Сотні вінничани прийшли зустріти тіла бійців 95ї бригади, які загинули 20 січня біля Донецького аеропорту.

Герої-бійці, це вінничанин – 27-річний Сергій Зулінський. 7 квітня Сергію мало виповнитись 28 років. Ще один вінничанин - 30-річний Леонід Шевчук, та мешканець Стадниці – 33-річний Дмитро Франішин.

Всі вони служили у складі 90-го окремого аеромобільного батальйону 95 аеромобільної бригади.

Автомобіль, на якому бійці з іншими військовослужбовцями здійснювали штурм Донецького аеропорту, врізався в будівельні конструкції аеропорту та вибухнув.

 

«Хлопці повинні були забрати поранених, надати їм допомогу, вибити терористів з їх позицій і зайняти оборону. Але терористи з кулемета підбили водія, він впав на ричаги, розвернув транспорт в сторону аеропорту…Відразу загинули 6 осіб, один потрапив в полон», - розповів Андрій Дедічев, який служив із загиблими бійцями в одному відділенні.

Проводив побратимів боєць 95-ї бригади, Саша, який з червня разом із загиблими вінничанами проходив службу, починаючи з полігону в Житомирі.

«Ми разом поїхали в АТО – Опитне, Піски, аеропорт…Хлопці загинули як Герої», - говорить Саша.

Коли привезли тіла бійців, сотні вінничан стали навколішки, і з словами "Слава Героям!" зустрічали земляків.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поховання Дмитра Франішина відбудеться, 2 квітня, у його рідному селі Стадниця.

Із вінничанами Сергієм Зулінським та Леонідом Шевчуком прощання відбудеться у п’ятницю, 3 квітня, о 10-ій годині на площі Стуса.

Поховають «кіборгів» на Алеї Героїв Центрального кладовища міста Вінниці.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кіборги 
Матеріали по темі