Суспільство

Долина хрестів на Вінниччині зібрала 20 тисяч людей

17 серпня 2015, 14:22

 15 серпня відбулася хресна хода до Іосафатової долини що поблизу с. Голинчинці Шаргородського району Вінницької області.

Про це інформує прес-служба Вінницької єпархії.

Долина відома, як місце явлення Пресвятої Богородиці у 1923 р. За переданням, Божа Мати під час Свого явлення промовила: «Хрести ставте, Христа славте». З того часу існує традиція встановлювати тут хрести. Традиція була перервана безбожною владою і відновлена у 2000-х роках. З тих пір Іосафатову долину називають також Долиною хрестів.

Хресна хода розпочалася біля храму святого великомученика Димитрія Солунського у с. Голинченці. Її очолили митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт та єпископи: Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Бородянський Варсонофій і Фастівський Даміан. Разом з владиками до місця явлення Богородиці пройшли священики з Вінницької, Могилів-Подільської та інших єпархій Української Православної Церкви, а також понад 20 тисяч прочан.

У Долині хрестів відбулася святкова Божественна літургія, яку очолили Архієреї у співслужінні духовенства.

Після закінчення літургії та причастя мирян з проповіді виголосили владики Симеон та Агапіт. Вірян також привітали представники місцевої влади.

 

ВИННИЦА.info, фото - прес-служба Віницької єпархії

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: церква 
Матеріали по темі