Політика

Домбровський конкуруватиме з Гройсманом за місця у Вінницькій райраді

30 вересня 2010, 16:03

Команди колишнього голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександра Домбровського та мера Вінниці Володимира Гройсмана все ж таки будуть конкурувати між собою на місцевих виборах, що відбудуться 31 жовтня.

Про це на брифінгу повідомив Домбровський.

За його словами, партія "Єдність", від якої Домбровський балотуватиметься у депутати Вінницької обласної ради бере участь у виборах до Вінницької районної ради, до якої також обиратиметься партія "Совість України", яка висунула Гройсмана у мери Вінниці.

За словами Домбровського, "Єдність не буде брати участь у виборах до Вінницької міської ради, як політична партія, а висуватиме своїх кандидатів на мажоритарних округах Вінниці до облради.

Отже, окрім прямої конкуренції між командами Гройсмана та Домбровського, яки просувають своъ проекти через партіх "Єдність" та "Совість України", на виборах до Вінницької райради не уникнути.

Нагадаємо, що партія "Совість України" висунула кандидатуру діючого мера Вінниці Володимира Гройсмана на виборах Вінницького міського голови, що мають відбутися 31 жовтня.

При цьому, люди Гройсмана балотуватимуться від цієї партії у Вінницьку райраду.

У той же час, Вінницкий екс-губернатор Олександр Домбровський очолив список партії "Єдність" на виборах до Вінницької обласної ради.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі