Влада

Домбровский надеется, что подписанное соглашение между Винницкой областью и правительством Тимошенко будет выполняться

16 березня 2010, 15:24

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський сподівається, що Угода, яка була підписана між попереднім Урядом та Вінницькою областю буде виконуватись.

Про це голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський повідомив сьогодні під час прес-конференції.

«Я з оптимізмом дивлюся на той документ, який ми підписали з попереднім Урядом (угода про співпрацю між Урядом та Вінницькою областю), тому що це є рішення Уряду, яке повинно виконуватись в незалежності від того, хто сьогодні прем’єр-міністр і хто сьогодні входить в склад цього Уряду», - переконаний голова Вінницької ОДА.

Він вважає, що в цивілізованій країні не має бути такої практики, щоб кожний новий Уряд відміняв постанови попереднього. «… якщо взяти за останні 5 років, і якщо я не помиляюсь – це вже п’ятий Уряд, і якщо кожний Уряд, який приходить буде змінювати і відміняти все те, що підписувалось і не буде його виконувати, я думаю, що в країні може бути просто вакханалія», - пояснив О.Домбровський.

Нагадаємо, що у січні уряд Ю.Тимошенко підписав з Вінницькою обласною радою угоду про регіональну співпрацю.

Угода розрахована на 5 років і передбачає фінансування в обсязі 3 млрд. гривень.

Проект фінансуватиметься, зокрема, коштами держбюджету, також уряд надаватиме держгарантії по залучених кредитах, і забезпечить залучення кредитів на розвиток від українських банків.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі