Влада

Домбровский считает, что у Винницкого облсовета и нового правительства могут быть общие точки соприкосновения

16 березня 2010, 16:29

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський вважає, що незважаючи на опозиційний склад Вінницької обласної ради, депутати готові співпрацювати з урядом.

Про це голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський повідомив під час прес-конференції.

«Я думаю, що принаймні Вінницька обласна рада – це і рішення голови Вінницької обласної ради, і моя така позиція, ми будемо максимально консолідувати Вінницьку обласну раду на вирішення проблем Вінницької області. Там де ці позиції будуть чітко співпадати з позицією українського Уряду – будемо підтримувати і будемо абсолютно нормально співпрацювати. Там, де вони будуть іти в розріз – це буває досить часто і, до речі, з попереднім Урядом у нас достатньо часто були подібні ситуації, так само, як і з передостаннім Урядом у нас були часті конфліктні ситуації – це конфлікт по лінії «центр-регіон», - пояснив він.

О.Домбровський також пояснив, що «центр хоче концентрувати всі ресурси, а проблеми передавати сюди на низ, а ми хочемо, щоб для вирішення цих проблем в нашій зоні відповідальності був принаймні хоч якійсь ресурс».

«Нам потрібно припинити гратися у політичні «прятки» - хто у владі, хто в опозиції і гратися в опозицію», - вважає він.

За словами губернатора області необхідно вибудовувати нові принципи дій в опозиції. «Формула української опозиції – вона принципово кардинально відрізняється від формули європейської цивілізованої опозиції. Європейська опозиція в цивілізованих країнах створена і створюється для того, щоб провладний Уряд завжди приймав правильні рішення і щоб люди жили краще. У нас чомусь опозиція створюється для того, щоб все руйнувати і тоді всі від того отримають величезне задоволення», - зазначив він.

Губернатор Вінницької області переконаний, що «склад депутатів обласної ради абсолютно консолідований, цивілізований, прагматичний, патріотичний і він буде все робити для того, щоб люди у Вінницькій області жили краще».

Нагадаємо, що зараз у Вінницькій облраді 90 депутатів при номінальній чисельності у 100 чоловік. При цьому 34 депутати представляють фракцію Блоку Юлії Тимошенко, 23 – «Наша Україна», 15 – Соціалістичну партію, по 7 – Партію регіонів та Народну партію й 4 – Комуністичну партію.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі