Влада

Домбровский считает идеальной кандидатурой на пост главы Винницкой обладминистрации нынешнего главу облсовета Заболотного

16 березня 2010, 13:52

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський вважає ідеальною кандидатурою на посаду голови Вінницької ОДА діючого голову Вінницької обласної ради Григорія Зоболотного.

Про це голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський повідомив під час прес-конференції.

«…ідеальною кандидатурою – є діючий голова обласної ради. Абсолютно нормальною кандидатурою, готовою – є вінницький міський голова Володимир Гройсман, але питання - чи потрібно це їм і чи захочуть вони?», - сказав О.Домбровський.

Він переконаний, що головою Вінницької ОДА стала професійна людина, яка професійно розбирається в економіці. «…потрібно формувати команду професійну, потрібно інтегрувати і об’єднувати країну. Я вважаю, що, наприклад, в обладміністрації на сьогоднішній день і в обласній раді є люди, які можуть виконувати і розвивати Вінницьку область – наприклад, Валерій Коровій, який є першим заступником голови Вінницької ОДА, який готовий до посади голови обласної державної адміністрації. Я можу сказати, що кандидатура Василя Чернія, який представляє блок Литвина і є лідером партії в області також може розглядатись на посаду голови ОДА. Також в обладміністрації є моя заступник, яка має безпосереднє відношення до ПР – це Любов Спірідонова, яка є суто професійною і системною людиною», - вважає голова Вінницької ОДА.

Він також зазначив, що готовий співпрацювати з гідною і професійною людиною. «Якщо людина буде професійна, якщо вона буде відповідально відноситись до Вінницької області – в нас будуть абсолютно нормальні взаємостосунки. Крім людей у Вінницькій області, я не хочу нікому «служити» і якщо наша точка зору буде співпадати – ми будемо працювати «в унісон» - я за межами влади, а хтось буде у владній системі координат», - висловив свою позицію О.Домбровський.

Він також сказав, що в тому разі коли «пришлють людину, яка немає жодного відношення до Вінницької області, яка не знає ні людей, ні кадрів і яка буду «через коліно» пробувати робити певні речі – я не буду підтримувати».

«Мені б дуже хотілося, щоб дух консолідації, дух спокою і стабільного розвитку Вінницької області залишився в не залежності від того, хто буде на посаді голови Вінницької обласної державної адміністрації», - сказав голова Вінницької ОДА.

О.Домбровський також додав, що яке кадрове рішення буде прийнято - залежить на сьогоднішній день від Президента України.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі