Політика

Домбровського та його оточення на вибори штовхає не єдність команди, а єдність інтересу до влади – депутат-регіонал Яремчук

7 жовтня 2010, 11:26

Депутат Вінницької обласної ради від Партії регіонів Юрій Яремчук вважає, що колишній голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський та його оточення йдуть на вибори до Вінницької обласної ради з метою зберегти вплив та посади у владі.

Про це Яремчук заявив кореспонденту ВИННИЦА.info.

"Домбровського та його оточення на вибори штовхає не єдність команди, а єдність інтересу до влади", - сказав він.

Яремчук вважає, що Домбровського лякає перспектива піти у небуття, як політика, тому він знайшов партію "Єдність", за рахунок якої хоче зберегти вплив та владу у Вінницькій області.

"Він бачить, як його колишнього шефа Віктора Ющенка вже майже ніхто не згадує, хоча ще дев’ять місяців назад він займав головну посаду в країні. Домбровського це дуже лякає, адже за кілька місяців він може повторити шлях Ющенка, і його почнуть забувати на Вінниччині", - сказав депутат-регіонал.

 

На думку Яремчука, люди, що займають високі посади у державі мають запам’ятовуватися не своїми гучними заявами, а конкретними справами.

"За чотири місяці, коли до влади у Вінницькій області прийшли регіонали в житті вінничан вже помітні більш значущі зміни, ніж за п’ять років Домбровського", - вважає він.

Нагадаємо, що екс-губернатор Вінницької області Олександр Домбровський очолив список політичної партії "Єдність" на виборах до Вінницької обласної ради.

Під час виступу на конференції "Єдності" Олександр Домбровький заявив, що "Єдність команди має бути основним принципом влади на Вінниччині. Сьогодні наша команда – це кращі з вінничан, наша професійна еліта, перевірена часом і зміцнена спільними справами".

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі