Економіка

Дорогу і переходи на в’їзді до Вінниці зробили безпечними для пішоходів. Фото

15 серпня 2019, 09:33

У Вінниці завершили капітальний ремонт перехрестя Барське шосе-Хмельницьке шосе, що в районі Західного автовокзалу. Тут встановили додаткові острівці безпеки, підвищений пішохід, на зупинці громадського транспорту облаштували тактильну плитку.

Про це у «Фейсбук» повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Встановили додаткові острівці безпеки на переході через вул. Хмельницьке шосе, зробили підвищений пішохідний перехід. На тротуарах перед переходами та на зупинці громадського транспорту влаштували тактильну плитку. Оновили тротуари та ділянку дороги.

З метою підвищення рівня безпеки руху організували відокремлені смуги для автотранспорту: для громадського транспорту, для посадки/висадки з таксі, для різних потоків транспорту.

Автобуси, які рухаються у напрямку Літина, тепер не перетинають 4 смуги руху на повороті, як це було раніше і що часто спричиняло аварійні ситуації.

Окрім того, завдяки новим знакам, які будуть підсвічуватись та привертати увагу водіїв, тут стане безпечніше і в темний час доби», – йдеться в дописі міського голови.

Нагадаємо, наприкінці весни департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради 29 травня оголосив тендер на капітальний ремонт перехрестя Барське шосе - Хмельницьке шосе в м. Вінниці. Очікувана вартість закупівлі – 1,3 млн гривень.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Теги: перехрестя ремонт дорога Західний автовокзал 
Матеріали по темі