Економіка

«Дорогу президентів» на Вінниччині, яка з’єднує Україну та Молдову, планують відновити до Дня Незалежності

11 травня 2021, 12:05

За три місяці відремонтують 116 кілометрів дороги Р-08 «Немирів – Ямпіль», щоз’єднує Україну з Молдовою. Відновлення дороги запланували президенти двох країн задля поглиблення економічних зв’язків між Україною та Молдовою. Тендер на ремонт автошляху виграла група компаній «Автострада» виграла тендер на ремонт автошляху.

Про це Вінниця.info повідомила пресслужба «Автостради».

«Траса Р-08 знаходиться в регіоні присутності компанії. Вінниччина фактично є базовою областю для «Автостради». Тут розташовані три наші асфальтобетонні заводи, виробничі бази, а також потужний парк техніки. Завдяки цьому ми змогли запропонувати найкращу ціну на об’єкт, зекономивши державі 500 млн грн.

Відновлення цієї автодороги – виклик для нас. Оскільки протяжність ділянки 116 км, а відновити її маємо фактично за три місяці. Але ми готові зробити це якісно й у рекордні терміни – до Дня Незалежності», - зазначив засновник «Автостради» Максим Шкіль.

Задля швидкої реалізації проєкту фахівці компанії працюватимуть цілодобово, у дві зміни. У пікові роботи, компанія залучатиме на об’єкт понад двісті фахівців та 100 одиниць спеціалізованої дорожньо-будівельної техніки кращих світових виробників.

Нагадаємо, 12 січня 2021 року Президент України Володимир Зеленський і Президент Республіки Молдова Майя Санду підписали Меморандум щодо розвитку транспортно-транзитного потенціалу України та Республіки Молдова. Передбачено створення автомобільного транспортного коридору, який поєднає Київ і Кишинів.

В рамках реалізації проекту заплановано:

  • будівництво мостового переходу через р. Дністер та підходу до нього протяжністю 1,6 км з української сторони
  • оновлення 137,5 км маршруту Київ — Кишинів на окремих ділянках доріг М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський та Р-08 Немирів — Ямпіль.

Редакція Вінниця.info повідомляла, що протяжність майбутнього мосту в Ямполі складатиме 362 метри.

Окрім того, Кабмін 28 квітня затвердив постанову, згідно з якою об’єднуються дві дороги загальнодержавного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине. Це дозволить створити найкоротший маршрут між Луганськом і Львовом, він проходитиме через Вінницьку область.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дорога Немирів – Ямпіль 
Матеріали по темі