Суспільство

Досвід ведення ЖКГ та благоустрою Калинівки приїхали вивчати з Донеччини та Луганщини

23 лютого 2021, 16:33

У Калинівській громаді на Вінниччині завершилися п’ятиденний навчальний візит. До нашої області прибули 20 голів та заступників ОТГ та ТГ з Донеччини та Луганщини.

«У рамках навчального проекту «Найкращі практики партисипаторних інструментів на локальному рівні», чимало уваги приділили напрямкам діяльності Калинівської громади у сфері житлово-комунального господарства та перспективи його подальшого розвитку. Зокрема учасники делегації ознайомились із роботою сміттєсортувальної станції Калинівської ОТГ, досвідом залучення громадян до благоустрою території населених пунктів громад, проведення інформаційної кампанії на тему оплати за збір сміття», - повідомляють на сайті громади.

Також представникам делегації показали сортування відходів на дрібні фракції.

«Адже від цього залежить збут твердих побутових відходів для подальшої переробки. Калинівська громада активно будує зв’язки та нарощує співпрацю із прямими переробниками вторсировини, що позитивно впливає на впровадження системного поводження з ТПВ в регіоні», - зауважують у Калинівській громаді.

Нагадаємо, що з березня у Вінниці зросте тариф за вивезення сміття. А в Іллінцях виготовляють тротуарну плитку з сміття і будуть утилізувати медичні відходи.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту Калинівської громади.

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниччина Калинівка ТГ досвід Донеччина Луганщина 
Матеріали по темі