Суспільство

Довгожителька з Вінниччини відзначила 95-річний ювілей. Фото

21 жовтня 2020, 10:23

У селі Зарванці Вінницького району, 20 жовтня відзначила 95-річний ювілей Параска Давидова. У довгожительки четверо онуків, сім правнуків та один правнук.

Повідомляють у Вінницькій РДА.

«Параска Кирилівна народилась1925 року в селі Зарванці в селянській родині. Трудовий шлях ювілярки був нелегким – ще з дитинства вона важко працювала в місцевому колгоспі. На жаль, на долю випало багато випробувань: голодомор, Друга світова війна, післявоєнні роки, але це не зламало сильний дух Параски. Двічі була заміжньою: має сина від першого шлюбу та доньку від другого, з якою на сьогоднішній день і проживає. Має 4 внуків, 7 правнуків та 1 праправнука», - розповідають там.

Все було на довгому шляху жінки: голод, холод.

«Досі важко згадувати, як у 1942 році довелося виїжджати до Німеччини. Хто потрапив туди, вербувалися примусово. Важкі спогоди, які живуть до сьогодні. Окрім роботи в колгоспі, для того щоб забезпечити сімейне благополуччя родини, вела сільське хазяйство в дома. Згодом після колгоспу працювала в будівельній бригаді. А вийшовши на пенсію на пошті. Все було на довгому шляху: голод, холод, приниження, але вистояла і радію сьогоденню, адже в житті є найцінніший скарб - це велика дружня родина», - зі сльозами на очах розповіла ювілярка.

Чоловік довгожительки із життя відійшов у вічну пам’ять 20 років тому.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Вінниччина довгожителька ювілей 
Матеріали по темі