Економіка

Друге на Вінниччині підприємство «Укрспирту» виставили на приватизацію

24 вересня 2020, 16:44

23 вересня Фонд державного майна України оголосив про проведення третього аукціону об’єктів спиртової галузі – Овечацького МПД (об’єкт ДП «Укрспирт»), яке розташоване в селі Дружне Калинівського району Вінниччини. Аукціон відбудеться 22 жовтня. Стартова ціна – 19,8 мільйонів гривень.

Про це йдеться на сайті ДП «Укрспирт».

Раніше оголосили про приватизацію Немирівського спиртзаводу. Ще один об’єкт «Укрспирту», який виставили для приватизації, – Артемівське МПД, розташоване в Харківській області.

Таким чином, Овечацьке МПД – третє підприємство «Укрспирту», яке вирішили приватизувати, та друге подібне підприємство на Вінниччині.

Як зазначають в держпідприємстві, в країні розпочато масштабну програму з приватизації підприємств спиртової галузі, метою якої є виконання розробленого за ухваленого за ініціативи Президента України Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», що демонополізує галузь виробництва спирту та створює новий ринок з рівними правилами для всіх учасників.

Варто зазначити, що відповідно до чинного законодавства, єдиною можливістю стати учасником ринку виробництва спирту в Україні до 1 липня 2021 року – є придбання об’єкту спиртової галузі.

В умовах продажу Овечацького МПД повідомляють, що покупець від дати переходу права власності на Об’єкт приватизації має забезпечити:

  • збереження видів діяльності, які здійснювало Овечацьке МПД ДП «Укрспирт», а саме – виробництво спирту етилового ректифікованого, до 01 липня 2021 року;
  • збереження до 01 липня 2021 року на виробництві, яке буде здійснюватися на придбаному майні, не менше ніж 70 відсотків штатних одиниць, задіяних у виробництві станом на 01 січня 2020 року, та працевлаштування на них протягом 2-х місяців з моменту переходу права на об’єкт не менше 66 осіб;
  • забезпечувати безперешкодний доступ балансоутримувача до протирадіаційного укриття, яке розташоване в будівлі головного корпусу, А з метою здійснення заходів по утриманню захисних споруд цивільного захисту у відповідності до вимог частини восьмої статті 32 Кодексу цивільного захисту України №5403-VI від 02.10.12 р.

Детальну інформацію про цей об’єкт також розмістили на сайті Фонду держмайна.

Торги відбуватимуться на онлайн-майданчику Prozorro.Продажі.

Вінниця.info, фото – з сайту Фонду держмайна

Теги: Укрспирт приватизація Овечацьке МПД 
Матеріали по темі