Суспільство

«Дуб Гаврило» стане об’єктом природно-заповідного фонду – проект рішення Вінницької облради

15 жовтня 2019, 16:34

«Дуб Гаврило», який знаходиться в центрі Вінниці, в дворі по вулиці Миколи Оводова, 89, стане об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення. Відповідний проект рішення підготували до сесії Вінницької обласної ради.

«1. Оголосити об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення ботанічну пам’ятку природи «Дуб Гаврило» орієнтовною площею 0,01 га на території м. Вінниця, за адресою вул. Миколи Оводова, 89 (прибудинкова територія) без вилучення із користування;

2. Директору Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Ткачук М.Ф.) у трьохмісячний термін внести відповідні зміни в реєстр природно-заповідного фонду, оформити на новостворений об’єкт необхідну охоронну документацію в установленому порядку.

3. Користувачу забезпечити в межах новоствореного заповідного об’єкту виконання вимог Закону України „Про природно-заповідний фонд України” і встановити державні інформаційно-охоронні знаки затвердженого зразка та забезпечити виготовлення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій об’єктів природно-заповідного фонду», - зазначено в документі.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, у Вінницькій облдержадміністрації погодили створення ботанічної пам’ятки природи «Дуб Гаврило». Нагадаємо, вік дуба варіюється від 200 до 456 років. Дерево росте у невеличкому дворі, впритул до прибудови. Його обгородили парканом, що закривається на замок. Від тиску стовбура стіна старого приміщення дала тріщини.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дуб Гаврило памятка природи Вінниця 
Матеріали по темі