Суспільство

«Душею створена краса»: у Вінниці відкрився hand-made ярмарок. Фоторепортаж

3 грудня 2018, 14:34

 3 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, у Вінницькому Експоцентрі відкрився ярмарок аксесуарів та сувенірної продукції, яку виготовили люди з інвалідністю. Близько 20 організацій та закладів соціальної сфери цього року беруть участь в ярмарку.

10 років ярмарок називався «Руками створена краса», цього року назву змінили на «Душею створена краса». Таку ідею минулого року на закритті ювілейної виставки ініціювала Рая Панасюк.

«Ця виставка дійсно традиційна – вже 11 рік, а продукція дійсно вироблена з душею. Це якраз такі елементи, які спонукають людей до того, щоб у них було добріше серце, щоб була більша толерантність одне до одного», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Також Сергій Моргунов запропонував, щоб Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» присвоїти ім’я  його засновниці - Раїси Панасюк.

Ярмарок проводиться з метою популяризації виробів хенд-мейд, які зроблені людьми з обмеженими фізичними можливостями. Тематикою виставки є соціальне підприємництво, щоб мотивувати людей до роботи через соціальне підприємництво. Презентували і успішні приклади такої роботи – кабінет манікюру, де працюють дівчата на візках.

Під час ярмарку презентували фотовиставку в пам'ять про Раю Панасюк.

Вінниця.info

Теги: виставка ярмарок сувеніри 
Матеріали по темі