Місто

Два дні вінничани в музеї створювали панно, яке прикрасить вхід до центрального парку

28 червня 2015, 12:21

 26 та 27 червня активні вінничани, яким не байдужий вигляд вулиць рідного міста, долучилися до початку cтворення великого панно, яке вже скоро прикрасить вхід до центрального парку.

Про це повiдомляють «Новини культурного життя Вiнницi».

До дня міста планується створити декоративне панно «Українські візерунки», яке прикрасить стіну, що справа від головного входу до парку. А співавтором цього арт-проекту може стати кожен. 26-27 червня у дворі музею-садиби Михайла Коцюбинського створюються клаптики великого візерунку.

Художники Олександр Никитюк та Володимир Нойс викладуть орнамент з керамічної плитки на стіні, що має довжину близько 18 метрів та 4 метри в висоту. 3200 різнокольорових плиточок створюватимуть візерунок українського рушника і кожна плиточка (15 на 15 сантиметрів) буде маленьким малюнком, картиною, яку може створити кожен бажаючий!

На першому сеансі колективної творчості червоним акриловим лаком покривали плитку на якій потім охочі художники-аматори створювали свій сюжет бордовою, помаранчевою чи рожевою фарбами. Малювали квіти, будинки, сонячне проміння. У ескізі масштабного проекту домінують червоний та білий кольори, пізніше розмальовуватимуть зелені, блакитні та жовті плитки. Задумка – погратись з відтінками кольорів у малих малюночках, щоб велике панно виглядало цільним, але креативним, кінцеву роботу можна буде розглядати годинами. 

Цей проект – лише початок великого арт-марафону, який до Дня міста перетворить Вінницю у картинну галерею, прикрашаючи вільні стіни художніми роботами. 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: арт простір 
Матеріали по темі