Суспільство

Дві амбулаторії на Вінниччині отримали нові службові автомобілі Renault Duster

16 січня 2020, 15:32

16 січня голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський в рамках робочої поїздки до Могилів-Подільського району, передав ключі від нових службових автомобілів «Renault Duster» сімейним лікарям Бронницької та Озаринецької амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

Відтак, на службі в медиків з’явилася транспортна техніка, яка забезпечить їм можливість доїзду до найвіддаленіших куточків населених пунктів району.

Машини придбали за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості. Вартість одного автомобіля становить майже пів мільйона гривень. Необхідною умовою придбання автівок було співфінансування – 10% вартості автомобілів мають профінансувати місцеві громади.

«Автомобілі мають підвищену прохідність. А це –найпереконливіший аргумент в контексті співвідношення «ціна-якість-доступність», – підкреслив Владислав Скальський, звертаючись до лікарів.

Тож відтепер автівки прийняті на баланс і використовуватимуться для жителів населених пунктів Бронницької і Озаринецької територіальних громад. Адже саме в цих населених пунктах ведеться будівництво нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини в рамках програми «Доступна медицина».

Нагадаємо, що в селі на Вінниччині громада власним коштом збудувала нову амбулаторію.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Теги: амбулаторія лікарня ОТГ 
Матеріали по темі