Суспільство

Дві подруги з Вінниці стали учасницями програми «Мастер Шеф». Фото

3 вересня 2018, 12:28

 На телеканалі «СТБ» стартував восьмий сезон програми «Мастер Шеф». Цьогоріч учасницями кулінарного змагання стали дві вінничанки. Катерині Фостик та Ірині Левенко-Мукоїд вдалося потрапити до 50-ки фіналістів, отримавши свої білі фартухи.

«Ми їздили на кастинг «Мастер Шеф 7». І коли дізналися, що не пройшли, зрозуміли, що будемо пробувати і наступного року. Аби мрія хоч трохи приблизилася, ми почали готувати он-лайн, кожен понеділок.

І це було чудово. Спільні вечері після ефірів були повні сміху та ідей. В один з таких вечорів ми вирішили, що на наступний кастинг підемо як подруги. Приготували номери із віршів та пісень. Дай Бог, вам ніколи не бачити цього. Маразматичні етюди від Іри й Каті (дякую телеканалу «СТБ», що вирізали цю жесть). Та, як показав час, наша тактика спрацювала», - написала у «Фейсбук» Катерина Фостик.

Дівчата зуміли обійти 15 тисяч учасників і увійти до 50-ки.

«Ми не йшли на цей проект, щоб комусь щось довести чи «втерти носа». Ми здійснили свою мрію і отримали від цього нереальні емоції.  

Ні фото, ні відео і навіть наші розповіді не зможуть передати того відчуття, коли мрії здійснюються», - йдеться в пості Ірини. 

Вiнниця.info, фото - соцмережі

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: шоу 
Матеріали по темі