Суспільство

Дві сотні юних моделей дефілювали на показі мод Vinnitsia Fashion Week Kids. Фото

15 листопада 2019, 16:49

15 листопада у Вінниці відбувся 3-й офіційний Vinnitsia Fashion Week Kids. 13 дизайнерів зі всієї України представили свої колекції сезонів осінь-зима.

Більше 200 юних моделей з різних агенцій дефілювали у вечірніх платтях, пуховиках, в’язаних костюмах, сценічних та народних костюмах, а також у шкільній формі. Була представлена колекція також виключно для хлопчиків.

«Цього року в нас 13 дизайнерів, деякі з них представляють по дві колекції. Дизайнерів ми зібрали зі всієї України, не лише з Вінниці. Так само і моделі. Цього року ми більше робимо акцент на модельні агенції для того, щоб загальна «картинка» була чудова і щоб дітки були краще підготовлені, бо ми хочемо вже працювати з професійними моделями. Також є дітки-фрілансери – вони навчаються в якійсь агенції і представляють її поодиноку», – каже організаторка Vinnitsia Fashion Week Kids Катерина Подрєзова.

Цього року серед дизайнерів є не тільки відомі, але й початківці та зовсім юні. Участь в показі мод також взяли дітки з особливими потребами. Катерина Подрєзова каже, що такі заходи не акцентують увагу на тому, чи дитина з особливими потребами, чи ні.

«Переважно наші заходи не акцентують увагу на тому, чи дитина з особливими потребами, чи ні. Їх візуально навіть відлічити неможливо. Завжди намагаємося їх не виділяти, аби в них була можливість жити без штампів, які створює суспільство. В студії проводимо репетиції з дітками з особливими потребами, моделі правильно на це реагують, вони дружать та спілкуються, це ми і хочемо нести в маси.

Особисто у мене в колекції є дві моделі, колекція має назву «Дорожні знаки». Вона несе дуже важливий меседж суспільству про те, що потрібно знати ПДР усім, не тільки водіям, але і пішоходам, велосипедистам», – додає Катерина Подрєзова.

Під час показу мод, було 14 виходів. Моделі різної вікової категорії – від 3 до 16 – професійно дефілювали по подіумі. Батьки, які сиділи в залі, в ролі глядачів, знімали на відео та фотографували своїх юних моделей.

Після кожної колекції, яку представляв дизайнер, його нагороджували дипломом.

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: показ мод модель 
Матеріали по темі