Суспільство

Дві вінничанки покинули програму «Мастер Шеф» через погано приготовану яєчню

5 вересня 2018, 15:48

 Вінничанки Катерина Фостік та Ірина Левенко-Мукоїд стали учасницями телепроекту «Мастер Шеф». На кастингу подругам вдалося обійти 15 тисяч конкурентів і навіть потрапити до 30-ки найкращих кухарів-аматорів. Однак дівчата не змогли добре виконати завдання, яке дали судді.

Учасників поділили на команди та запропонували визначити інгредієнти страви із зав’язаними очима. Вінничанки з цим впоралися добре, але допустили помилки під час приготування. Ектор сказав, що яєчня надто засмажена, а гребінці, навпаки, сирі. Тому команда, в якій були Катя й Іра, покинула проект.

«Тобто яєчню не вміємо смажити? Вміємо – зуб даю. Як додому? Не хочу! Ну ладно, ви нас ще побачите не раз.

Дякую людям, які залишилися, ваша підтримка багато чого вартує! Пізніше я розкажу про кожного учасника, який підтримував нас. Замість того, щоб переживати за себе, вони втішали нас. Люблю вас безмежно. Всіх разом і кожного окремо.

Ми хоч і покинули проект, але свій слід в ньому залишили.

Дякую нашим чоловікам і всесвіту, що нагородив їх таким терпінням. Ви уявити не можете, що вони пережили за останні 2 роки. Ми перевірили свої шлюби на міцність і скажу так – нам уже нічого не страшно. А чоловіки моляться, щоб ми тепер знову не їхали на кастинги», - написала у «Фейсбук» Ірина.

Раніше ми повідомляли, що на телеканалі «СТБ» стартував восьмий сезон програми «Мастер Шеф». Цьогоріч учасницями кулінарного змагання стали дві вінничанки. Катерині Фостик та Ірині Левенко-Мукоїд вдалося потрапити до 50-ки фіналістів, отримавши свої білі фартухи.

 

Вiнниця.info, фото - соцмережі

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: шоу 
Матеріали по темі