Суспільство

Двох вінничанок нагородили званням «Мати-героїня» та вручили ордени. Фото

26 травня 2017, 11:32

Президент України нагородив двох вінничанок званням «Мати-героїня». Жінкам також вручили ордени. Нагороди їм вручили під час чергової сесії міської ради.

49-річна Тетяна Кукуріна не лише мати шістьох дітей. Вона вже бабуся трьох онуків. Своєю нагородою пишається.  

«У мене різниця між старшою дочкою та молодшою – 20 років. У нас по черзі всі один одного гляділи. Старшу я, а потім вона допомагала. Так до останнього. Зараз найменшій  Софійці вісім, то вона допомагає з онуками. Чоловік коли дізнався, що через 20 років ще буде дитина, відреагував спокійно. Лише один раз сказав: «Да скільки це вже можна?». Але я не знаю як воно там буде. У мене 5 дівчаток і один син. Дуже звикла, що дівчата. І хоч онуки всі хлопчики, три, я навіть коли беру на руки, то кажу: «Ти моя красуня, дівчинка». Потім розумію, що це хлопчик. От це так, не можу перейти.  Син звик, що він постійно у жіночому колі.  Відчуває себе принцом. Він завжди каже: «Я мужчина, швиденько мені хлібчик вріжте, ложечку подайте». Командує.  Ну що у нього є, він знає, що зарплатню отримав і відщитав для мами, ну для сім’ї. Він розуміє, що має годувати сім’ю», - розповіла Вінниця.info Тетяна.   

За нагородою до міськради разом з трьома меншими дітьми прийшла ще одна Тетяна. У неї також шестеро дітей.

«У мене троє хлопчиків і троє дівчат. У вас поділ 50 на 50. Старшому сину 26 років, але він не одружений. А молодшій Катеринці п’ять. Знаєте, мати багато дітей, то велика радість! Коли їх багато – мама щаслива. Нехай люди не бояться народжувати! Бог допомагає. А от чи буду одягати нагороду, я ще не вирішила. Можливо, потрібно буде прикрасити сукню. Будемо бачити», - зауважила Тетяна Ільчук.  

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця мати героїня 
Матеріали по темі