Суспільство

Двоповерховий потяг Skoda курсує через Вінницю до Львова. Фоторепортаж з вокзалу

31 грудня 2021, 12:05

30 грудня, у перший рейс після ремонту вийшов двоповерховий електропоїзд Skoda. Він курсує за маршрутом №747 Київ-Львів та робить зупинки у Козятині, Калинівці, Вінниці та Гнівані.

Вінниця.info прийшла на залізничний вокзал, аби показати читачам потяг, про який говорять в усіх мережах.

19:00 година. Кілька людей стоять на пероні залізничного вокзалу в очікуванні своїх потягів. Перестрибують з ноги на ногу, обіймаються, п’ють теплі напої – бо надворі під вечір стало прохолодно. А «вокзальні протяги» додають ще більшого холоду.

Диспетчер оголошує про прибуття потягу «Київ – Львів». 19:09 година. З південної сторони вокзалу видно здалеку світло і звуки сигналу. То на зустріч вінничанам курсує новий потяг. Усі на пероні починають метушитися. Беруть в руки сумки, рюкзаки та валізи.

Потяг прибуває на другу колію. Нумерація з голови потяга. Двері автоматично відчиняються по сигналу, з салону починають виходити десятки пасажирів. Хтось прибув до Вінниці, хтось – вийшов випити кави та покурити.

Потяг Інтерсіті «Київ – Львів» виглядає незвично, на перший погляд. Тут двері відчиняються автоматично, безпечно можна переходити з вагону до вагону. Його обладнали всередині точно так, як і виглядають усі нові Інтерсіті.

«Я якраз їду на другому поверсі. Знаєте, прикольно. Ти їдеш і все так високо, ніби летиш. Ще й швидко курсує. В салоні все новеньке, не забруднене поки що. Туалети сучасні, двері автоматичні, є можливість замовити собі напої, їжу», – розповів Вінниця.info Віталій, який їде до Львова святкувати Новий рік.

Як раніше ми писали, двоповерховий поїзд Skoda «Укрзaлізниця» придбала у 2012 рoці перед проведення чемпіонату з футболу Єврo-2012. Востаннє через Вінницю він курсував у 2016 році за маршрутом Харків - Вінниця. Через деякий час електропоїзд перестав курсувати через поломки.

«Ремонт 6-вагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda здійснювався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця». Поїзд прибув на підприємство для проведення ремонтних робіт у лютому 2021 року, і за 11 місяців був повністю оновлений.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами», - повідомляє пресцентр «Укрзалізниці».
Довідка.

Два електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant Укрзалізниця придбала у 2012 році перед проведення чемпіонату з футболу Єврo-2012. Електропоїзд складається з 6 двоповерхових вагонів та має 636 місць, з них 46 — першого класу, 590 — другого. Електропоїзд рoзрaхoвaний на експлуатацію зі швидкістю до 160 км за годину.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Більше фото дивіться у слайдері

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Skoda потяг Укрзалізниця 
Матеріали по темі