Суспільство

Дворічна Аня з села на Вінниччині перемогла у всеукраїнському конкурсі колядок

27 січня 2021, 12:33

2-річна Аня Панькова з села Гущинці Хмільницького району перемогла в конкурсі колядок. За три дні її відео набрало понад 100 тисяч «вподобайок» на Facebook та близько 1 мільйона 200 тисяч переглядів.

Як йдеться в сюжеті «UA: Вінниця», різдвяно-новорічний конкурс проводив один із санаторіїв на Закарпатті, долучитися до нього міг будь-хто. Переможця визначали за кількістю вподобань ролику на Facebook. Всього на конкурс надіслали 1961 запис. Колядка «Нова радість стала» у виконанні 2-річної Ані Панькової стала переможницею.

«Ми буквально за три дні до завершення конкурсу «виклали» цю колядку. І ми виграли. Зараз вже майже 120 тисяч там, а «лайки» ще йдуть і йдуть», – розповідає Оксана, мама дівчинки.

Колядку Аня вчила з мамою.

«Мене звати Аня. 2 рочки. Дуже люблю співати. Мене навчила мама співати», – сором’язливо каже дівчинка.


Перед кожним виступом Аня вислуховує настанови мами та чепуриться: робить зачіску та надягає бантик.

«Треба гарно говорити, голосно», – каже Оксана своїй доні.

Запис Аніної колядки Панькови робили не для конкурсу – каже молода жінка.

«Ми записували відео для сімейного архіву. Бо вона в нас дуже співоча та талановита дівчинка. Але нам підказали родичі, що є такий конкурс, що можна взяти в ньому участь. Ми навіть не очікували, ми взагалі ще в шоці, що це таке може бути. Колядок знаєм три – співати, дві – розказувати, віршиків та пісень українських дуже багато ми знаємо», – розповідає Оксана про таланти донечки..

Молода жінка додає: в родині Панькових професійно ніхто не співає. Аня – друга дитина в сім’ї. Зі старшим братом Богданом на Різдво ходила колядувати до родичів. Хист до співу Аня перейняла від прабабусі Марії. Жінка розповідає: в молодості теж і співала, і танцювала. Разом співають Аніну улюблену пісню.

«Вона з бабуньою співає всяке. І «Ой смереко»», – каже Марія Гуменюк, прабабуся Ані.

Зараз Аня чекає на подарунок від організаторів конкурсу. Це 10 тисяч гривень. Сертифікат надішлють поштою. Аня ж готується до садочку і в свої 2 рочки з мамою вчить букви. А підкріпившись цукеркою – починає танцювати. І знову співати.

«Включає собі, які хоче, пісні. Коли лише забрали її з роддому, вже тоді вона показала свій голосок», – жартує мама Оксана.

На камеру Аня розповіла, що хоче бути зіркою. І що глядачі її ще побачать.

«До побачення, телебачення!», – весело каже дівчинка.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, відео – з YouTube-каналу «Суспільне Вінниця»

Теги: колядки Аня Панькова Гущинці Вінниччина 
Матеріали по темі