Політика

Двоє кандидатів «знялись» з виборів на Вінниччині. Серед них двійник Демчака

9 липня 2019, 09:21

8 липня Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію 17 кандидатів в депутати, серед них, двоє мажоритарників з Вінниччини, які балотувались в одномандатних виборчих округах. Скасували реєстрацію Майданевича та Демчака, який з Тернопільщини.

Про це Вiнниця.info повідомляє прес-центр ЦВК.

«Розглянувши заяви кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах, висунутих політичними партіями та у порядку самовисування, про відмову балотуватися на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, Комісія скасувала реєстрацію 17 кандидатів у народні депутати України. А саме: у порядку самовисування – Майданевича Л.О. – в ОВО № 17, Демчака Р.Д. – в ОВО № 18…», - зазначено в повідомленні прес-центру ЦВК.

Таким чином, на 17 ОВО залишається 9 кандидатів-мажоритарників, на 18 ОВО – 14 кандидатів.

Довідка.

Майданевич Леонід Олександрович народився 25 серпня 1972 року в селі Жданівка Хмільницького району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, самовисування.

Демчак Руслан Дмитрович народився 9 квiтня 1975 року в смт Микулинці Теребовлянського району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Микулинці Теребовлянського району Тернопільської області, судимість відсутня, самовисування.

Нагадаємо, ОПОРА повідомляла, що на 18-му окрузі було зареєстровано кандидатів-«двійників».

Вiнниця.info

Теги: ЦВК кандидати 
Матеріали по темі