Суспільство

Двоє мандрівників обійшли навколо Вінниці за 12 годин та подолали понад 50 кілометрів. Фото

10 листопада 2020, 12:04

Вінничанин Костянтин Ревуцький та його друг Юрій Басовський обійшли навколо Вінниці за 12 годин. Піший маршрут зайняв понад 50 кілометрів. Крокомір Костянтина зафіксував, що він здійснив 68 тисяч кроків.

«Ноги у прямому сенсі були стерті в кров. Не думав, що це так важко. Хоча до цього ми вже ходили по 25 кілометрів Вінницею. А це вирішили побити власні, так би мовити, рекорди. Все почалося з того, що просто захотілося ходити пішки. Аби підтримувати фізичний стан здоров’я. Мій добрий друг Володимир Козюк також ходить. І мені порадив. Запропонував Юрі скласти компанію. Він погодився. Ми стартували з 10 кілометрів», - розповідає Вінниця.info Ревуцький.

Костянтин з Юрієм склали маршрут від ресторану «Версаль» та знову до нього повернулися, обійшовши через Луку-Мелешківську - Сабарів - Гніванське шосе - Барське шосе - Хмельницьке шосе, Київська окружна - Десна - Тяжилівська окружна - Чеховська окружна - Майдан Чапельський.

«Ми стартували з 9 ранку. А повернулися о 21:30 годині. Зрозуміло, що більшість часу були у дорозі. Але тричі запинялися перекусити та перепочити. Із їжі: по 3 банана, по «Снікерсу», по половині палки ковбаси, шматок сиру, лаваш, 1 літр «Коли» і 1,5 літра мінеральної води, желейні цукерки. Останні кілометри давалися дуже важко. Я ще взув шкіряні кросівки. І це була моя помилка. А Юра був у кросівках для бігу, які з сіткою. То йому було набагато легше», - зауважує Костянтин.

Через день після 50-кілометрової прогулянки Костянтин вже відновився.

«Я з дитинства займаюся спортом. Бокс, футбол. А ходити – це дуже прекрасний варіант тренувань. Задіються всі групи м’язів. Я ще на велосипеді їжджу. Накатав один раз 130 кілометрів. Є бажання доїхати до Києва. Та це вже буде навесні», - каже Ревуцький.

Для тих, хто також виявив бажання обійти Вінницю, Костянтин радить одягатися у світловідбивний одяг, адже не кругом на дорогах є освітлення. Автомобілісти можуть не помітити пішоходів.

Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: Вінниця мандрівники маршрут 50 кілометрів 
Матеріали по темі