Спорт

Двоє спортсменів з Вінниччини посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях з лижних гонок

11 вересня 2020, 16:21

Впродовж 9-12 вересня в селі Яворів Львівської області проходить Етап Кубку України з лижних гонок на лижоролерах, а також Міжнародні змагання FIS. Двоє майстрів спорту з Вінниччини вже завоювали золоту та срібну медалі.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

«Вінниччину представляють члени збірної команди області та Національної команди України: Валентина Камінська – майстер спорту України з лижних гонок, яка виборола перше місце в гонці спринт на 1600 метрів класичним стилем на лижоролерах серед жінок, а також Олег Йолтуховський – майстер спорту України з лижних гонок, який посів другу сходинку в гонці спринт на 1600 метрів класичним стилем на лижоролерах серед чоловіків. Ми раді вітати наших чемпіонів та зичимо їм нових перемог», зазначила Наталя Заболотна.

За її словами, з обласного бюджету на навчально-тренувальні збори та відрядження на змагання було витрачено близько 44 тисяч грн.

Як зазначають на сайті обласної адміністрації, лижні гонки – це олімпійський зимовий вид спорту. Змагання з лижоролерів, зазвичай, проводяться влітку як етап підготовки до зимового сезону.

Даний вид спорту активно розвивається і на Вінниччині – у місті Бар.

Як повідомила перший заступник голови ОДА Наталя Заболотна, в області цим видом спорту займається 18 спортсменів, із якими працює лише 1 тренер.

Змагання ж на Львівщині організували спільно Мінмолодьспорт України та Федерація лижного спорту України.

Нагадаємо, раніше вінницькі легкоатлети привезли «золото» та «срібло» з Чемпіонату України в Луцьку.

Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької ОДА

Теги: лижний спорт змагання перше місце 
Матеріали по темі