Спорт

Двоє вінничан дебютують на чемпіонаті Європи зі змішаних бойових мистецтв

7 листопада 2021, 11:21

У Києві проходить чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв. Участь беруть спортсмени із 15 країн. До складу збірної України увійшли й спортсмени Вінницької федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA).

Про це повідомляють у пресслужбі Вінницької федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA).

У національній збірній серед 30 учасників є двоє вінничан. Це 21-річна вихованка клубу «SFS» Дарина Тищенко (тренер – Олексій Шклярук) і 19-річний представник СК «Патріот» Олександр Хуторянский (тренер - Ігор Дишливенко).

За 15 днів до чемпіонату Європи вони перебували в Харкові у тренувальному таборі збірної. Там на базі спортклубу «Йод» готувалися до чемпіонату Європи зі змішаних бойових мистецтв. Зараз у столиці здають допінг-проби і проходять зважування.

За словами Вадима Кудіярова, вінничани вперше братимуть участь на чемпіонаті Європи зі змішаних бойових мистецтв. І поки складно прогнозувати, які шанси у Дарини Тищенко і Олександра Хуторянского на медалі.

«Входження наших земляків до національної збірної – одне із найвагоміших досягнень федерації за останні роки. Дарина Тищенко є володаркою Кубку України, який розігрувався в Тернополі. Олександр Хуторянский був призером чемпіонату країни. Він міг й сягнути там вершини, але через отриману травму двічі знімався з чемпіонатів України з UFMMA. Проте Олександр Хуторянский був чемпіоном України з фрі-файту серед юніорів», – прокоментував Вадим Кудіяров.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ММА чемпіонат Європи 
Матеріали по темі