Місто

Директорам двох комунальних підприємств Вінниці оголошено догани за неналежне харчування дітей в пришкільних таборах

4 вересня 2019, 10:39

Вінницький міський голова наклав дисциплінарні стягнення на керівників двох комунальних підприємств, які забезпечують харчуванням дітей в загальноосвітніх навчальних закладах міста. Посадовцям оголошено догани за неналежне виконання своїх посадових обов’язків.

Розпорядження від 30 серпня опубліковано на сайті Вінницької міської ради.

«За результатами перевірки Вінницьким міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області стану оздоровлення та відпочинку дітей в пришкільних таборах відпочинку міста Вінниці влітку 2019 року, згідно проведеного аналізу харчування дітей в пришкільних таборах відпочинку по наданим комунальними підприємствами «Меридіан» та «Школяр» накопичувальним відомостям було встановлено, що норми затверджені постановою КМ України від 22 листопада 2004р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», були виконані в середньому на 38%.

В зв’язку із невиконанням встановлених норм продуктів харчування знижена калорійність раціону дітей, через недостатність продуктів з високою харчовою та біологічною цінністю.

За неналежне виконання своїх посадових обов’язків, відповідно до пункту 1 статті 147, статей 147¹, 148, 149 Кодексу законів про працю України, керуючись частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити догану:

- Михайловій Аллі Вікторівні директору комунального підприємства «Меридіан»;

- Окунь Аді Володимирівні директору комунального підприємства «Школяр»…», - зазначено в розпорядженні.

Як готують для вінницьких школярів в КП «Мерідіан», можна переглянути у фоторепортажі Вiнниця.info. Також редакція публікувала фоторепортаж з КП «Школяр», яке готує випічку та кондитерські вироби для загальноосвітніх закладів міста.

Вiнниця.info

Теги: харчування пришкільні табори Вінниці 
Матеріали по темі