Суспільство

Директором вінницької школи №20 став призер конкурсу Global Teacher Prize Ukraine

9 жовтня 2019, 16:02

Олег Слушний став новим директором вінницької загальноосвітньої школи №20, яка знаходиться в мікрорайоні Малі Хутори.

9 жовтня, під час конкурсу на заміщення вакантної посади, комісія одноголосно підтримала кандидатуру Олега Слушного. Нещодавно пан Олег здобув перемогу в номінації «Вибір українців» премії Global Teacher Prize Ukraine, яку називають «Нобелівською премією для вчителів». Вінницький вчитель інформатики переміг у своїй номінації з великим відривом голосів від суперників – понад 20%.

Під час конкурсної комісії, Олег Слушний поділився зі своїми планами на новій посаді.

Для учнів він планує впровадити допрофільну підготовку через поглиблене вивчення окремих предметів, мультифункціональне навчання в старшій школі, створення індивідуальної освіти, створити дієву антибулінгової системи із залученням медіаторів. Також створити на базі школи Центру розвитку дитини – розширення мережі гуртків, впровадити програму HealthSchool, перехід на мультифункціональне харчування, реалізувати на базі закладу проект EcoSchool.

«Пропоную залучити всеукраїнську еко-ініціативу, яка називається «Кліматичні краплі». Працює ця мережа через мобільні додатки, діти будуть проводити екологічні вчинки, відповідно їм на мобільний додаток приходитимуть бонуси – «краплі», які діти потім зможуть обміняти на знижки. Це досить дієвий інструмент», – каже Олег Слушний.

Стосовно педагогічних працівників, пан Олег планує створити корпоративну електронну платформу для здійснення самоосвіти вчителів, власне шкільне видавництво «SchoolRrint», удосконалити психологічний супровід педагогів, реалізувати педагогічні взаємодії на основі технологій коучинга, тьютюрства, едвайзерства, менторства та фасилітації.

«Всі ці слова є досить популярними, вони використовуються в технологічних колах в Україні. Мають на меті підтримку групову та індивідуальну педагога. Відповідно, едвайзерство – це потужний напрямок, який дозволяє брати найкращий досвід вчителя-практика, це та людна, яка має практичний досвід та є лідером, якому можна слідувати. В кожному навчальному закладі є людина, яка є прикладом для інших», – додає Слушний.

Директор також планує оновити формат спілкування з батьками – впровадити альтернативні форми взаємодії, створити системи альтернативного фінансування закладу через фандрейзинг та краудфандинг.

«Ці системи фінансування є досить відомими. Це спільнокошт, коли пишеться проект, під цим проектом виділяються спеціальні платформи і збираються кошти від усіх бажаючих допомогти. Це не конкретно від жителів мікрорайону чи батьків учнів. Це ініціатива, яка може бути від регіонального рівня до міжнародного», – зазначає Олег Слушний.

Відомо, що пан Олег вивчився на IT-шника, але вирішив навчати дітей Він є керівником школи комп’ютерної грамотності вчителів, проводить майстер-класи та тренінгові заняття для вчителів із тем «Змішане навчання», «Освітня мнемотехніка», «Сучасні тенденції в роботі класного керівника\вихователя», «Освітні технології в арсеналі сучасного вчителя» «Комп’ютерно орієнтоване середовище навчання». Він став тренером центру «СУТО» — Сертифіковані українські технології освіти. Бере участь у Міжнародному фестивалі освітніх технологій «ПЕРСПЕКТИВА» та Міжнародному пілотному проєкті «Освіта ХХІ сторіччя: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства».


Вінниця.info

Теги: Олег Слушний директор школа Global Teacher Prize Ukraine 
Матеріали по темі