Суспільство

Диспетчери вінницької «швидкої» отримали від Google технологію, яка дозволяє визначати точні координати хворих

15 квітня 2019, 13:13

Компанія Google надала оперативно-диспетчерській службі Вінницької області безкоштовно для тестування свою версію технології Advanced Mobile Location (АМL), завдяки якій диспетчери та медики швидкої отримують точні координати хворих.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмили Грабович, така можливість надана Вінниччині за зайняте 1-ше місце за організацію роботи оперативно-диспетчерської служби на базі програми ЕRІМ-103.

«Advanced Mobile Location (АМL) - це метод визначення геолокаційних даних абонента, який дзвонить на номера екстрених оперативних служб (102, 103, 112 або 911). Координати перебування автоматично відправляються в службу екстреної допомоги на спеціальний вебвузол(еndpoint). Метод АМL позиціонується, як альтернатива класичним методам визначення місця розташування абонента, заснованим на прив’язці до найближчих веж мобільного зв’язку, оскільки за попередніми оцінками, його точність до 4000разів краща», - розповіла Людмила Грабович.

Як повідомляла Вiнниця.info, в листопаді 2018 року для Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбали 5 нових авто. Також писали, як працює Центр, де управляють бригадами «швидкої» та приймають виклики від пацієнтів.

Довідка.

Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф обслуговує 1,6 мільйона населення. Структура:

Центр екстреної медичної допомоги – головна установа;

8 станцій екстреної медичної допомоги;

30 відділень екстреної медичної допомоги;

32 пункти базування бригад ЕМД, з них 18 – постійного базування, 14 – тимчасового базування.

Кількість бригад екстреної медичної допомоги – 114, з них 42 – лікарських та 72 – фельдшерських.

Вiнниця.info

Теги: швидка Google 
Матеріали по темі