Суспільство

Дитячі садочки на Вінниччині відкриють після проведення аналізу питної води – ОДА

22 травня 2020, 12:52

З 25 травня у Вінницькій області планують відновити роботу дитячих садочків. До запровадження карантину в регіоні функціонувало 779 закладів дошкільної освіти для 54,1 тис. дітей. Дозвіл на відновлення роботи ДНЗ мають надати територіальні органи Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за результатами аналізу придатності питної води.

Таке рішення погодили 21 травня під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Інформує прес-служба Вінницької ОДА.

Також райдержадміністраціям, органам місцевого самоврядування спільно із засновниками та керівниками закладів дошкільної освіти рекомендовано: забезпечити працівників закладів дошкільної освіти засобами індивідуального захисту (маски, рукавички), дезінфікуючими та миючими засобами, одноразовими паперовими серветками та рушниками, рідким милом тощо. Забезпечити додержання у закладах дошкільної освіти вимог щодо температурного режиму, дезінфекції та провітрювання приміщень, вологого прибирання кожні 2 години, температурного скринінгу, централізованого збору та утилізації засобів індивідуального та колективного захисту, заборони контактних ігор.

Під час засідання члени обласної комісії також розглянули питання про відновлення автобусного сполучення у Вінницькій області.

За підсумками роботи комісія вирішила відновити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом на міському, приміському та внутрішньообласному сполученні з урахуванням затверджених рекомендацій щодо протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом на період карантину, у зв’язку із поширенням COVID – 19.

Нагадаємо, що 22 травня у Вінницькій області в рамках чергового етапу послаблення карантину почали функціонувати автовокзали, а на рейси виїхали міжміські автобуси. Ввечері 21-го травня на Урядовому порталі опублікували нову постанову про те, які заборони в окремих регіонах і коли будуть знімати. Раніше в Міністерстві повідомили про запровадження в Україні адаптивного карантину, який поки триватиме до 22 червня.

Вінниця.info, фото - ілюстративне

Теги: коронавірус захворювання МОЗ карантин ДНЗ 
Матеріали по темі