Афіша Вінниці

«Джазовий Майкл Джексон» у Вінниці. Це варто почути!

1 листопада 2019, 13:05

У понеділок, 4 листопада, о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського відбудеться унікальний концерт «Джазовий Майкл Джексон».

Всі культові хіти легендарного поп-короля прозвучать у неповторній джазовій обробці.

- Ми живі, поки про нас пам'ятають. Музика Джексона - вічна, вона як і раніше резонує з душами мільйонів людей по всьому світу, - зазначають організатори концерту – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». - У цей вечір головною фігурою події стане Майкл Джексон – легенда світової поп-музики, ікона, суперзірка, кожен виступ якого ставав взірцем, а кожна пісня - безсмертним хітом.


Пісні Майкла Джексона, які обожнюють мільярди людей у всьому світі, у Вінниці виконають видатні джазові віртуози України – бенд Urban Gypsy і знаменита джазова співачка Ольга Чернишова.

Музика Urban Gypsy закохує в себе з перших нот. У репертуарі колективу дивним чином поєднуються джазові стандарти та популярні хіти сучасності. Музиканти створюють оригінальні аранжування, що являють собою ідеальний простір для імпровізації.

Популярність Urban Gypsy здобули перш за все, як послідовники в Україні унікального джазового стилю «джаз-мануш», який, об'єднавши традиційну музику циган мануш із джазовими ритмами 30-40-х років, свого часу започаткував Великий Джанго.

Зберігаючи традиції виконання джаз-мануш, Urban Gypsy використовуюють традиційні для цього стилю акустичні струнні інструменти: скрипку, гітари, контрабас.

А наповнить вечір колоритним вокалом одна з кращих випускниць джазового факультету інституту музики імені Глієра, популярна джазова співачка Ольга Чернишова.

Ольга — учасниця молодого цікавого проекту [O], що поєднує електроніку, фолк і соул. Вона також співпрацювала з багатьма українськими виконавцями, в тому числі з Jamala і Freedom-Jazz.

Пориньте у дивовижний мікс хітів Майкла Джексона і джазу під імпровізацію струнних і чарівний вокал 4 листопада о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського.

Квитки на концерт можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, а також у касах «Магігранду», Будинку офіцерів, театру Садовського, Вінницької Вежі та «Універмагу».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: концерт театр Садовського 
Матеріали по темі