Суспільство

Джига хоче щоб хірургічний корпус Піроговки будувався безперервно

31 січня 2011, 15:37

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига доручив організувати безперервне будівництво хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова у Вінниці.

Про це повідомила помічник голови Вінницької облдержадміністрації Ірина Кравченко.

«Ні на один день, ні на одну годину роботи не припиняти», - наполягає очільник області.

У свою чергу керівник підрядної організації ТОВ «Вінницябуд» Володимир Гігінеішвілі на апаратній нараді доповів, що з 20 лютого на об’єкті приступають до внутрішньо-оздоблювальних робіт, а зараз до корпусу, що будується, підводяться комунікації. До квітня планують включити і одну гілку опалення. Всього ж треба прокласти близько кілометра труб.

Для прискорення будівельних робіт на об’єкті додатково збільшено кількість працюючих.

М. Джига вимагає від будівельників щотижневого звіту про хід робіт, а будівельники звітують, що «затримок на будівництві немає».

Голова облдержадміністрації також доручив управлінню охорони здоров’я підготувати план укомплектування нового лікарняного корпусу необхідним медичним обладнанням.

Нагадаємо, голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига поставив завдання протягом 2011року завершити будівництво хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова у Вінниці.

Довідка.

Будівництво хірургічного корпусу на 240 ліжок Вінницької обласної лікарні ім. Пирогова було розпочато в 1992 і заморожено в 1998 році через припинення фінансування, а в 2007 будівництво корпусу знову відновилося. До 1 січня 2010 на будівництві освоєно 24,6 млн. гривень, у тому числі в 2007-2009 році - 23,4 млн. гривень.

На сьогодні у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. Пирогова функціонує 19 стаціонарних відділень на 736 пацієнтів, поліклініка й 11 параклінічних відділень.

Щорічно в обласній лікарні ім. Пирогова проходять лікування понад 25 тис. пацієнтів, з яких близько 9 тис. потребують хірургічного втручання.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі