Суспільство

Джига хоче, щоб хірургічний корпус Піроговки почав працювати ще цього року. ФОТО

20 січня 2011, 17:59

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига переконаний, що будівництво хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. Пирогова можливо завершити до кінця 2011 року.

Про це Джига сказав під час ознайомлення із ходом будівельних робіт лікарняного корпусу.

"Потрібно зробити все, щоб завершити всі будівельні роботи в лікарні ще цього року", - сказав він.

На репліку керівника підрядної організації – підприємства "Вінницябуд" Володимира Гігієнішвілі, що на це необхідно 100 мільйонів гривен, голова облдержадміністрації різко відповів: "Не шукайте причин, щоб це не виконати. Треба зробити так, щоб будівництво не припинялося й було завершено".

Пройшовши першим та другим поверхом будівництва Джига дав завдання будівельникам завершити зовнішні роботи та прокладання внутрішніх мереж до 20 лютого.

"Через місяць, ми знову тут зустрічаємося й приступаємо до внутрішніх оздоблювальних робіт", - сказав він.

Губернатор Вінниччини також сказав, що до внутрішніх робіт будуть залучені всі райони області. "Ми розподілимо внутрішні приміщення хірургічного корпусу між районами, адже лікарня лікуватиме не тільки жителів Вінниці, а всієї області. Кожен район матиме свій фронт робіт й таким чином ми пришвидшимо завершення цього будівництва", - зазначив Джига.

Наразі, будівельники вже завершують зведення зовнішніх стін будівлі, яка буде мати три блоки на 8, 9 та 7 поверхів.

Будівництво хірургічного корпусу на 240 ліжок Вінницької обласної лікарні ім. Пирогова було розпочато в 1992 і заморожено в 1998 році через припинення фінансування, а в 2007 будівництво корпусу знову відновилося. До 1 січня 2010 на будівництві освоєно 24,6 млн. гривень, у тому числі в 2007-2009 році - 23,4 млн. гривень.

На сьогодні у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. Пирогова функціонує 19 стаціонарних відділень на 736 пацієнтів, поліклініка й 11 параклінічних відділень.

Щорічно в обласній лікарні ім. Пирогова проходять лікування понад 25 тис. пацієнтів, з яких близько 9 тис. потребують хірургічного втручання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі