Влада

Джига перевірить як використовуються надра Вінницької області

27 грудня 2010, 16:15

Голова облдержадміністрації ініціює перевірку ефективності використання надр Вінницької області.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради

Голова облдержадміністрації має намір створити спеціальну комісію з метою моніторингу використання надр підприємствами, які здійснюють відповідну господарську діяльність. Про це він повідомив на щопонеділковій робочій нараді із заступниками. На думку Миколи Джиги, детальна перевірка сфери дозволить підвищити ефективність використання мінеральних ресурсів та демонтувати численні «схеми» нелегального заробітку.

До складу робочого органу з перевірки використання надр будуть включені представники управління економіки облдержадміністрації, управління земельних ресурсів, управління охорони навколишнього середовища, податкової адміністрації. Свою роботу новостворена комісія повинна завершити за місяць.

 «Ми повинні знати, кому належать кар’єри, хто веде видобуток, скільки платиться податків і де. Не може такого бути, як подекуди нам звітують, видобуток каменю збільшують, а платежі до бюджету зменшують. Тут робляться великі гроші, а ми вишукуємо, звідки формувати бюджет», - сказав голова облдержадміністрації Микола Джига Микола.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі