Суспільство

«Джонні», військовий з Вінниччини: «Основне для мене – безперебійний зв’язок. Бо коли він зникає – війська стають фактично «сліпими і глухими»

8 серпня 2022, 12:27

Він може протягнути кілометри дротів, закрутити антени, виставити камери і завжди має в голові надскладні схеми комунікацій. На його плечах - обов'язки по налагодженню каналів зв’язку і своєчасної передачі інформації на місця. Військовослужбовець із позивним «Джонні» у Силах територіальної оборони Вінниччини не випадково. Інженер телекомунікаційних мереж за освітою – він фаховий спеціаліст, який на відмінно робить свою справу.

Про зв’язківця розповіли на сторінці 120-ї бригади територіальної оборони.

«Він занадто самовпевнений, так може здатися на перший погляд, аж до початку спілкування з цим військовослужбовцем», - так відгукуються про свого побратима колеги-зв’язківці.

Насправді Джонні дуже цікава особистість, можна сказати навіть «нестандартна», бо такої суміші бешкету й професіоналізму годі й уявити. Однак, він розуміється на всіх засобах зв’язку, які є в його підпорядкуванні, та паралельно вміє організувати роботу, знає в комплексі всі ці процеси.

«Основне для мене – безперебійний зв’язок. Бо коли він зникає – війська стають фактично «сліпими і глухими». Працюємо цілодобово і це не є легко, бо доводиться налаштовувати зв’язок незалежно від погодних умов, місцевості й не завжди все вдається так, як хочеться. Однак від оперативності підрозділу багато в чому залежить успіх роботи бригади, адже ми передаємо завдання командування і захищаємо секретну інформацію від витоку», - говорить військовий.

У «Джоні» є одна невід'ємна складова: він ніколи не намагається перекласти все на підлеглих. Словами це важко пояснити, але він керується правилом: «Якщо людина чогось не знає або не розуміє - поясни та навчи. Якщо не можеш зробити сам, ти не маєш права вимагати цього від інших».

За такими молодими офіцерами і майбутнє наших ЗСУ.

Нині військовий зв'язок – це технічна основа збройних сил, а зв’язківці по праву належать до інтелектуальної еліти героїчного українського війська. Саме завдяки роботі зв’язківців наші бойові підрозділи оперативно отримують важливу інформацію, випереджають дії агресора та руйнують підступні ворожі плани.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото 120-ї бригади територіальної оборони

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вйськовий ТРО Вінниччина 
Матеріали по темі