Суспільство

Экологи ждут деньги на первоочередные меры по охране окружающей среды в Винницкой области

3 березня 2010, 13:52

Державне управління Охорони Навколишнього Природного Середовища у Вінницькій області визначило перелік природоохоронних заходів, фінансування яких є першочерговим.

Про це сказано у повідомленні прес-служби Міністерства Охорони Навколишнього Природного Середовища України.

За повідомленням, загалом на розгляд Держуправління надійшло 80 запитів на загальну суму понад 43 млн. грн. Із сформованого переліку 48 заходів є першочерговими та передбачені Регіональною програмою охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2003-2011 роки. Найбільше запитів надійшло на будівництво та реконструкцію очисних споруд каналізаційних мереж та заліснення територій.

Також Держуправління наголосило, що необхідним є виділення коштів на проведення робіт з ліквідації наслідків техногенного впливу на об'єкті природно-заповідного фонду "Сокілецький парк"; охорону й утримання Джуринського отрутомогильника; наукові дослідження та розробки, а саме створення лідарної системи спостереження за станом забруднення атмосфери та розробка заходів із зменшення викидів автотранспорту.

Реалізація деяких із визначених заходів була розпочата у попередні роки, в тому числі, за кошти обласного фонду. Серед таких, зокрема, будівництво полігонів твердих побутових відходів та виготовлення технічної документації із встановлення меж в натурі об'єктів природо-заповідного фонду.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі