Суспільство

Екологічна інспекція почала позапланову перевірку Ладижинської ТЕС, що належить Ахметову

11 лютого 2020, 11:21

10 лютого розпочали позапланову перевірку ВП «Ладижинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго».

«Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, на виконання доручення премʼєр-міністра «України від 29.01.2020 № 2777/1/1-20 стосовно здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, 10 лютого розпочала позапланову перевірку ВП «Ладижинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго», - повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Дане підприємство включено до «Переліку об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні по викидах в атмосферне повітря» та до «Переліку об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля по утворенню відходів».

Нагадаємо, що Уряд відкрив реєстр власників теплокомуненерго. У Вінницькій області з п’яти теплопостачальних компаній є дві приватних. Відокремлений підрозділ акціонерного товариства «ДТЕК Західенерго» «Ладижинська ТЕС» належить Ахметову Рінату Леонідовичу.

В липні 2019-го Ладижинська ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» не допустила інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Вінницькій області до проведення планової перевірки.

Вінниця.info, фото - екологічної інспекції

Теги: Ладижинська ТЕС екологічна інспекція перевірка 
Матеріали по темі