Суспільство

Ековата з газет: екоінспекція Вінниччини здала на переробку 120 кілограм архівної макулатури. Фото і відео

26 жовтня 2020, 16:16

120 кілограмів макулатури на переробку днями здали в Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.

Архівні газети, які колись виписували в обов’язковому порядку, пролежали без діла понад десять років. З них вже виготовили ековату.

«Останні кілька років газет ми більше не виписуємо. Всі необхідні видання нині друкуються в електронному форматі. Коли дізнався, що старі газети можна не просто здавати на класичну макулатуру, а робити з них ековату, для мене це стало відкриттям.

Ми приєдналися до Національного флешмобу, який був приурочений до Міжнародного дня без паперу. Знайшли підприємство, яке займається саме такою переробкою», - розповідає Вінниця.info начальник інспекції Юрій Дубовий.


Ековата – натуральний теплоізоляційний матеріал на основі целюлозних волокон. Виготовляється завдяки переробці газетного паперу. Відсортований газетний папір дробиться на спеціальному обладнанні та в подальшому змішується з мінеральними солями (солями бури та борної кислоти).

«Працівники нашої Інспекції постійно збирають використаний папір і картон та здають зібрану вторсировину на переробку. Сортуйте папір та віддавайте на переробку. Частіше використовуйте електронні записники та обирайте пакування із вторинної сировини», - зауважив Дубовий.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото та відео: Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина ековата макулатура газети архів еклогічна інспекція 
Матеріали по темі