Суспільство

Екс-голова Вінницької облдержадміністрації створив ГО, яку презентував з трьома нардепами

4 жовтня 2021, 16:12

Колишній голова Вінницької облдержадміністрації, а нині викладач Вінницького торгово-економічного інституту КНТЕУ, Валерій Коровій створив громадське об’єднання. Разом з трьома нардепами Ларисою Білозір, Миколою Кучером і Геннадієм Вацаком презентував нову ГО «Ми Вінничани» 4 жовтня у Вінниці.

Засновниками ГО, окрім Валерія Коровія є шість осіб: мер Тульчина Валерій Весняний, головна режисерка Вінницького театру ім. Миколи Садовського Таїса Славінська, голова фермерського господарства «Велес-Віта» Петро Струсевич, лікар-хірург Вінницької обласної лікарні ім. М. Пирогова Ілля Гуменчук та заступник голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності МХП Ігор Лещенко.

Під час презентації зачитали звернення засновників до жителів Вінницької області.

«Усвідомлюючи всі виклики сьогодення та беручи до уваги те, що ми як свідомі громадяни, не можемо залишатися осторонь суспільних процесів що відбуваються на території Вінницької області, відповідально заявляємо про початок роботи громадського об’єднання та консолідацію зусиль з народними депутатами Ларисою Білозір, Миколою Кучером і Геннадієм Вацаком.

Ми створили громадське об’єднання, як логічну відповідь на суспільний заклик до згуртування задля спільної мети та спільного майбутнього. Ми створили об’єднання як інструмент практичного сприяння реалізації ідей та ініціатив мешканців Вінницької області…», - зачитав звернення Валерій Коровій.

Він зазначив що громадське об’єднання не має політичних цілей і це не політичний проект.

«Наше завдання полягає в тому щоб об’єднати не залежно від партійної приналежності активних патріотів вінницької землі», - сказав колишній голова ОДА.

Але. Після зачитання звернення, Валерій Коровій говорив про політику. Зокрема про те, що після місцевих виборів політичні партії зловживають своїм домінуючим правом.

«Зокрема і нав’язують громадам через свій депутатський корпус, які рішення приймати, які звернення робити. Скоро дійде до того, що по кожній вулиці будуть ходити по різних партіях», - відмітив він.

Щодо ролі народних депутатів у підтримці громадського об’єднання, то вони зазначають, що лобіюватимуть інтереси громад Вінниччини на державному рівні. Як відомо, народні депутати можуть залучати з державного бюджету кошти на соціально-економічний розвиток, який може бути одним з інструментів підтримки. Адже не обов’язково лише на всій округ залучати субвенцію.

Також Лариса Білозір розповіла, що надаватимуть підтримку по написанню проектів та грантів.

«Ми хочемо масштабувати роботу наших громадських організацій, які будуть працювати не тільки на моєму окрузі, на півдні, а й на півночі, сході і заході Вінниччини. Це гарна ініціатива. Це велика робота з людьми, громадами, головами громад. Активна співпраця влади, депутатів, бізнесу, громади і головне активних людей, приносить гарні результати по розвитку інфраструктури», - сказала Лариса Білозір.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: громадське об’єднання Коровій 
Матеріали по темі